Altec

Компанія Altec була започаткована у 1929 році і з самого початку обрала для себе шлях досконалості. З початку заснування сімейне підприємство виросло у велику організацію з серцем малого бізнесу.

Компанія Altec, з головним офісом в місті Бірмінгем штат Алабама, просуває принципи командної роботи, де люди наша найбільша сила, а наші клієнти головна мета. Будучи лідируючим постачальником обладнання і послуг для енергетики, телекомунікаційної галузі, утримання зелених насаджень, вуличного освітлення та зовнішньої реклами ми пропонуємо рішення для задоволення ваших потреб в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

В асортименті продуктів компанії Altec автогідропідйомники з ізоляцією до 46 кВ., ізольовані бурильно-кранові машини, машини для прокладки телекомунікаційних ліній та нафто-газового комплексу.

Безпека вашої техніки пов’язана з безпекою бригад, які працюють на ньому; захистіть їх, якісними і індивідуальними тренінгами від Altec. Всі програми відповідають стандартам OSHA/ANSI.

А ми із задоволенням нагадуємо, що є офіційними дистибюторами бренду Altec в Україні. Тому вже чекаємо на ваші звернення.

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

+38 (044) 334-42-43

03045, м. Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 100, корпус 2, офіс 216

Відправити запитання