Трапилась аварія на водопроводі чи теплотрасі? Потрібне швидке рішення? У нас є ідеальний варіант – це аварійно-відновлювальну машину на шасі ISUZU NPR75L-K, яка була представлена на експозиції виставки КомунТех 2019 від НФА Машінері.
Двигун потужністю у 155 кінських сил та єкологічним стандартом ЕВРО 5, дозволяє машині швидко доставити робочу бригаду до місця проведення аварійних робіт. Універсальність даного типу автомобілів полягає в тому, що техніка дозволяє з комфортом перевозити як персонал, так і доставляти необхідне обладнання та інвентар.
Машина має два окремі відсіки – пасажирський та технологічний. Що стосується першого, то він легко вміщає 4 пасажири зі спеціально відведеними місцями для їх особистих речей та невеличким столиком. Підлога у пасажирському відсіку добре утеплена, стіни виготовлені із вологостійкого алюмокомпозитного матеріалу, що робить його довговічним. Освітлення відсіків може здійснюватися автономно , а у якості обігріву використовується дизельний опалювач Webasto, що в свою чергу теж працює автономно від автомобіля.
Всі вікна у АВМ виготовлені із загартованого скла, яке відповідає стандартам ДСТУ. Передбачені аварійні виходи через бічне вікно та люк, які відповідають діючим стандартам.
Щодо технологічного відсіку, то він, як вже згадувалось вище, призначений для перевезення обладнання та використовується як майстерня при виконанні аварійно відновлювальних робіт. Всередині відсік облаштований перфорованою нержавіючою сталлю.У технологічному відсіку знаходиться верстат із лещатами та невеличкий стелаж із трьох полиць.
Таким чином, дана машина із двома термоізольованими відсіками, вологостійким міцним кузовом-фургоном та якісною фурнітурою із цинкованим покриттям – оптимальний варіант від українського виробника.