Ніколи не буде зайвим нагадати, що ми співпрацюємо з відомим та справді якісним італійським брендом Isoli. Ця компанія з`явилась у 1946-му, і в часи італійської реконструкції швиденько стала безперечним лідером. А все завдяки тому, що спеціалізується Isoli на автогідропідйомниках різних видів, які й допомагали у транспортуванні військової техніки. А через якихось півстоліття, вони вже вийшли на ринок Західної та Східної Європи.

Компанія NFA Machinery, як офіційний дистриб`ютор Isoli, готовий представити вам автогідропідйомники з асортименту італійського бренду преміум сегменту.

Наприклад, зверніть увагу на модель PNT 205 N з максимальною робочою висотою 20 метрів та вильотом стріли 9,1 метри. Безпечне навантаження складає 230 кг, а спосіб управління автогідропідйомником – електрогідравлічний.

А ось модель PNT 27 14 має вже дещо інші технічні характеристики. Наприклад, виліт стріли складає 13,7 метри, при максимально допустимій робочій висоті 20 метрів.

Отже, якщо вам знадобиться автогідропідйомник дійсно високої якості від італійського бренду Isoli, ви можете звертатись до нас за допомогою у виборі та професійною консультацією.