Автомобіль Iveco Eurocargo 4×4 з краном маніпулятором від бренду HIAB – це третя машина, яка була представлена від компанії NFA Machinery на виставці КомунТех 2019. Дана техніка здатна виконувати надскладні завдання, і по праву займає почесне місце серед позашляховиків. Маневреність, проходимість, а також вражаюче швидка рухливість – ось лише декілька характеристик такої машини.
Варто звернути увагу не лише на повний привід техніки, що дозволяє автомобілю долати важкі шляхи, а й на металеві решітки для фар, спеціальний захист радіатора, сталевий міцний бампер – одним словом, на все, що робить дану модель техніки ідеальним варіантом для роботи в умовах бездоріжжя.


Автомобіль випускається у декількох варіаціях, щоб максимально задовольнити потреби замовника. Iveco Eurocargo 4×4 може бути різної маси (11,5 та 15 тон), з трьома видами двигунів різної потужності (від 220 до 280 кінських сил), а також з двома типами кабін (перша – звичайна, денна, без спального місця, друга – зі спальними місцями і додатковим місцем для речей).
Безпосередньо кран-маніпулятор HIAB Х-СL має систему дистанційного керування. Управління здійснюється через спеціальний пульт, де є кнопка аварійної зупинки крана-маніпулятора. Дана техніка має універсальний тип стріли, на останній телескопічній секції якої знаходиться гак. Також є 2 гідравлічні секції з максимальним висуванням на 7,1 метра. Варто сказати і про гідравлічний бак із термометром, датчиком рівня масла та індикатором забрудненості фільтра.
Таким чином, можна сказати, що Eurocargo 4×4 – універсальний автомобіль, який відрізняється високими показниками якості усіх деталей, рухливістю, мобільністю і відмінними технічними характеристиками.