Сучасні вахтові автобуси українського виробництва спроможні не лише долати кілометри різних по якості доріг, але й забезпечити максимальним комфортом пасажирів.

Автомобіль Iveco Eurocargo ML150E25WS лише нещодавно побачила світ, та відразу завоювала схвальні відгуки і стала бажаним транспортним засобом для багатьох компаній.

Фургон має каркасно-зварну конструкцію. Каркас сталевого типу ґрунтований з пофарбованими скосами повздовжніх зовнішніх ребер. Сам каркас достатньо жорсткий, в основі якого присутні матеріали для утеплювання салону. В середині машини відокремлені один від другого перегородкою пасажирський і вантажний відсіки, що не створює незручностей робітникам під час поїздки.

Для пасажирів створені наступні умови підвищеного комфорту:
22 місця з врахуванням водійської кабіни.
Кожне крісло з високою спинкою і обтягнуте шкірозамінним матеріалом.
Для освітлення використовуються 6 LED-світильників з живленням від автомобільної мережі 24В.
Два вентиляційні люки.
Подвійна система опалення салону.
Два розсувних вікна.
Переговорний пристрій для зв’язку з водієм.

Також в комплектацію вахтових автобусів Iveco Eurocargo ML150E25WS входять всі необхідні по техніці безпеки засоби – по два вогнегасники, противідкатних упори і медичні аптечки, по одному – домкрату і знаку аварійної зупинки.

Модель, сконструйована на базі Івеко Єврокарго МЛ150Е25ВС, обладнана дизельним турбонагнітачем з об’ємом двигуна до 5 880см3. Це позволяє безперешкодно проходити по бездоріжжю, економлячи при цьому час і сили працівників.

Ємкість паливного баку складає 180 літрів, яких вистачить на подолання більше 500 км.
Вартість вахтового автобуса Iveco Eurocargo ML150E25WS з величезною кількістю зручностей і відмінними характеристиками, приємно дивує.

Більше того, купуючи нову модель автомобіля для доставки робочих бригад до місця дислокації, наша компанія гарантує якісне технічне обслуговування на тривалий термін, а також повний комплект необхідних запасних деталей.