Не так давно український ринок поповнився новим автогідропідіймачем нашого виробництва, встановленим на платформу ГАЗ Некст. Автовишка висотою 18 метрів має компактні розміри, що дає можливість ефективно використовувати її у будь яких вузеньких вулицях вашого міста.

Технічні характеристики 18-метрової автовишки ГАЗ Некст C42R33 дозволяють експлуатувати техніку за різним призначенням. Люлька автогідропідіймача з легкістю витримає двох робітників і робочий інструмент, при цьому робоча вантажопідйомність люльки становить 250 кг. Виліт стріли сягає до 8 метрів, при цьому вантажопідйомність люльки не зменшується.

Керування автовишки Здійснюється за допомогою пультів, які розташовані в люльці, а також на робочій платформі оператора. Додатковою перевагою автогідропідіймача є те, що керувати автогідропідйомником без сторонньої допомоги може один кваліфікований працівник, передаючи управління з місця оператора на пульт встановлений в люльці.

Використовувати автовишку на базі ГАЗ Next C42R33 можна для таких робіт:
? Будівництво.
? Прокладка комунікаційних систем.
? Ремонт ліній електричних передач.
? Установка світлофорів і навісних банерів.
? Монтаж і демонтаж рекламних конструкцій.
? Обрізка верхніх гілок високорослих дерев.

Автовишка може виділитися серед інших своєю надміцною конструкцією та мобільністю. Працювати підіймач може в діапазоні температур від -18° C до + 40° C.

Також серед нашого асортименту ви зможете зустріти автогідропідіймачі від 8 до 45 метрів, кожну з яких можна буде обладнати поворотним механізмом люльки, кабіною кранового типу для оператора, підвищити вантажопідйомність люльки, а також втілити інші ваші побажання.