Сервісний центр

Однозначно не відкриємо вам Америку, якщо скажемо, що вантажні автомобілі потребують сервісного обслуговування. Ми надаємо кваліфіковані послуги, що включають діагностику двигуна, гальмівної, електричної та паливної системи, а також інших вузлів та агрегатів транспортних засобів включаючи надбудову.
Ми несемо повну відповідальність за техніку, яку поставляємо, тому з легкістю усунемо неполадки в сміттєвозах, мультиліфтах, автомобілях з КМУ, та інших, якщо такі виникнуть). Незалежно від серйозності проблеми, наші спеціалісти знайдуть оптимальне рішення і порадять, як вийти із ситуації з найменшими втратами.

Види сервісу

Ремонт автобусів

Автобуси постійно піддаються випробуванням: багато пасажирів, велике навантаження, часом – необережне поводження. Ми пропонуємо весь спектр ремонтних робіт: фарбування та зварювальні роботи по кузову, внутрішній ремонт салону та дверей, діагностика двигуна, заміна коліс, а також інші роботи. Починаємо з комплексної перевірки, враховуємо сезонність та об`єм робіт, не економимо на матеріалах та запчастинах, укладаємо з вами договір.

Монтаж кранів-маніпуляторів та хук-ліфтів

При монтажі КМУ потрібно брати до уваги модель автомобіля, на який здійснюється монтаж, його розміри, місце установки маніпулятора та інші технічні характеристики.
Ми перевіряємо, чи немає ризику для рульових та гальмівних систем, чи не перевищує розмір маніпулятора допустимий для даного автомобіля, а також, чи не зашкодить монтаж загальній безпеці транспортного засобу. Лише після повної перевірки ми здійснюємо монтаж маніпулятора під чітким керівництвом спеціалістів, що пройшли навчання на заводах корпорації Cargotec. Звичайно ж, замовник затверджує весь процес та ознайомлюється з усіма деталями.

Ремонт вахтових автомобілів

При ремонті вахтових автомобілів точність і надійність важлива, як ніколи. Адже саме цей транспортний засіб доставляє бригаду на місце аварії або надзвичайної ситуації. Ми виконуємо будь-який ремонт вахтових автомобілів, як пасажирських, так і вантажно-пасажирських. Співпраця з відомими брендами запчастин дає нам змогу завжди мати на складі те, що може знадобитись терміново.

Ремонт кузовів-фургонів

Наш сервісний центр легко виправить механічні дефекти кузова-фургона: подряпини чи проломи – не проблема. Також, можемо виконати додаткові послуги по ремонту, наприклад, встановлення заднього та бічного захисту, обслуговування чи заміна фурнітури, монтаж чи демонтаж дверей, встановлення систем вентиляції та обігріву або ж утеплення кузова.

Передпродажна підготовка автомобілів

Цей процес ділиться на 2 етапи: оцінка технічного стану та проведення обслуговування. Передпродажна підготовка в нашому сервісному центрі складається з перевірки рульового механізму, гальмівної системи, двигуна, освітлення, штатного обладнання, а також перевірка комплектації авто: контроль рівня рідин, кількості дзеркал, заряд акумулятора, штатної комплектації, змазки механічних частин. Після цього можна переходити до мийки та поліровки техніки.

Сервісне та гарантійне обслуговування вантажних автомобілів

Ми впевнені у якості кожної одиниці техніки, але форс-мажори можливі. Якщо ви придбали у нас машину і в гарантійний період з нею сталась неприємність, ми виконаємо всі роботи безкоштовно. Також, готові запропонувати післягарантійне обслуговування. ТО, заміна та балансування коліс, комп`ютерна діагностика, капітальний ремонт двигуна, коробки передач, ходової частини, заправка та обслуговування кондиціонерів та інші послуги – усе це можна виконати у нашому сервісному центрі.

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

Відправити запитання