Ми справді дуже тішимось, що співпрацюємо із найбільш відомими світовими брендами. Тому маємо можливість представляти вашій увазі найкращі одиниці техніки. І от сьогодні хочемо детальніше розповісти вам про сортиментовоз на шасі МАЗ-6312С5 з КМУ. Пару слів скажемо про те, що таке сортиментовоз, його особливості та характеристики. Це машина спеціального призначення, яка використовується для транспортування деревини або лісу до місця продажу чи зберігання.

авдяки наявності крана-маніпулятора, така техніка здатна виконувати всі необхідні завантажувальні та розвантажувальні роботи. Це дозволяє відмовитись від додаткової одиниці техніки. Найчастіше сортиментовози використовуються компаніями, що займаються заготівлею деревини та її реалізацією на ринку. Одним із найбільш важливих технічних характеристик для даного виду спеціалізованої техніки – це міцне та надійне шасі. Так, адже вага деревини сягає декількох тон. В свою чергу, вантажна платформа із високими бортами дає гарантію безпечного перевезення деревини.
Сортиментовоз МАЗ-6312С5 з КМУ без будь-яких труднощів доставить лісовий вантаж до місця призначення, адже максимально технічно допустима маса автомобіля складає аж 33,5 тони. При чому, вантажопідйомність даної техніки складає цілих 20 тон. Додайте до цього потужний двигун – 330 кінських сил, можливість розвивати швидкість до 85 км/год., максимальний виліт стріли до 7,5 метрів, і отримаєте сортиментовоз з ідеальними властивостями.
Наша компанія є офіційним представником бренду МАЗ в Україні, тому у нас ви зможете замовити будь-яку одиницю техніки із заявленого виробником асортименту. Будемо раді співпраці!