Попереду найжіночніше, весняне та дуже сонячне свято – Свято Весни. Воно вже зовсім скоро, а це значить, що незабаром повітря наповниться неповторною свіжістю та неймовірним теплом. Навкруги буде весела метушня, різнобарвні тюльпани та усміхнені обличчя.
Що ж, як і будь-яке свято нашої сучасності, 8 березня має свою історію. Ще у стародавній римській культурі був такий звичай: усі дівчата та жінки збирались до богині Вести, наряджались у свої найкрасивіші наряди, надягали прикраси. В цей день чоловіки та батьки дарували своїм донькам та дружинам невеличкі подарунки.
Але сучасне Свято Весни, яке називають ще міжнародний жіночий день, бере початок з 8 березня 1857 року. В цей день жінки Нью-Йоркської фабрики вийшли на масову демонстрацію за жіночі права. Вони вимагали рівної з чоловіками заробітної плати, а також зменшення тривалості робочого дня – з 16 до 10 годин.
Значно пізніше, у 1910 році Клара Цеткін ініціювала появу міжнародного жіночого дню, в котрий усі жінки могли б вільно виходити на демонстрації та мітинги за свої права. У 1914 році офіційно стали відмічати 8 березня, як свято, а у 1975 році ООН визнала цей день, як День Боротьби за жіночі права.
Від душі хочемо привітати усіх жінок, дівчат та бабусь із цим чудовим Святом Весни та побажати завжди цвісти, кохати, бути коханими, жіночними, щасливими та здоровими