Новинка майбутнього – електричний вантажний тягач Nikola Tre
Автовиробники Nikola і Iveco, при співпраці з FPT Industrial, розробили новий електровантажний тягач Nikola Tre, розрахований на європейського споживача.

Модель Ніколя Тре виготовлена на базі вантажівки Iveco S-Way. При розробці використовувалися інноваційні технології майстрів Nikola Motor, дизайном займалися італійські фахівці з ItalDesign.

Прем’єра елетричної вантажівки Ніколя Тре запланована на вересень в рамках міжнародної виставки IAA-2020 року, яка повинна відбутися в німецькому Ганновері. У продажі електричний тягач Nikola Tre повинен з’явитися в наступному році.

Основним призначенням тягачів Nikola Tre 4?2 є транспортування вантажів на різні відстані. Технічні характеристики новинки вражають – основні показники не поступаються аналогам дизельного класу:
Потужність – до 480 кВт.
Крутний момент – до 1800 Нм.
Резерв ходу – до 400 км.
Батарея – до 720 кВт/год.
Загальна маса – 18-26 тонн.

У продаж електричні вантажівки Nikola Tre будуть поставлятися двох- і тривісні. У розробленій інфотейнмент-системі розважальні функції поєднуються з навігаційним контролем поїздки. Також функціонал платформи дозволяє самостійно налаштовувати клімат-контроль, підвіски, дзеркала і камеру зовнішнього вигляду з оборотом на 360 ° C. Крім цього, впроваджені аудіосистема, доступ до Bluetooth через смартфони, і навіть можна провести загальну діагностику технічного стану автомобіля.