Компанія NFA Machinery готова представити вам ФВП 46604 (АРОК) на шасі МАЗ-6317 від українського виробника ПрАТ «Нафтоавтоматика». Дана модель обладнана КМУ HIAB X-CL 16 B-2 та має унікальні технічні характеристики. Автофургон складається з двох відсіків: пасажирського та вантажного. Міцний суцільнометалевий кузов,  в сукупності з теплоізолюючим матеріалом (пінополістирол) товщиною 4 см, дозволяє використовувати автофургон навіть в екстремальних умовах.
Що стосується пасажирського відсіку, то виробник попіклувався про зручність перевезення робочої бригади. Він обладнаний сидіннями із підголівником, задньою спинкою, столиком та навіть переговорним пристроєм. Опалення в салоні також достатнє: окрім повітряного опалювача, є два радіатори обігріву, що працюють від системи охолодження ДВЗ автомобіля.


Щодо ремонтного відсіку, то в автофургоні є все необхідне для підключення обладнання та повноцінної роботи. Розетки напругою 220 V та 380 V, місце для закріплення інвентарю, а також освітлення для роботи в темний час доби.
Варто сказати і про бортову платформу, яка слугує для транспортування вантажу. Вона складається з двох відкидних металевих бортів для більшої зручності. Сходи, які розміщені з боку керування краном-маніпулятором, витримують навантаження до 150 кг. Безпосередньо на самій платформі передбачене місце для баків з відпрацьованою та чистою оливою, а також промиваючої рідини. Щоб під час поїздки ємності не пересувались, виробник подбав про їх якісне закріплення на платформі.

Кожен замовник може змінювати на свій розсуд технічні характеристики автофургону. А ми готові запропонувати своїм клієнтам оптимальний варіант саме для їхніх потреб.