HIAB


HIAB бренд світового рівня, про який нам вже дуже хочеться розповісти. 

HIAB з`явився на ринку у 1944 році – саме тоді був виготовлений перший кран-маніпулятор. З тих пір компанія крокує лише вперед, впевнено і досить стрімко. 

Бренд обіцяє, що будь-яке завдання буде виконано точно, вчасно і з натхненням, адже нема поки що таких задач, з якими б не справились крани-маніпулятори HIAB.

Конкурентам компанії доводиться не солодко, оскільки крім реально високої якості та надійності продукції, бренд має ще й величезний асортимент техніки. Тут і вилкові навантажувачі MOFFETT, і лісові крани – Loglift і Jonsered, а ще крани, призначені для вивезення відходів. 

Так-так, і все це ви зможете придбати через нас – адже ми офіційні дилери HIAB. Між іншим, цей бренд – сам по собі знак якості, як Mercedes для любителів елітних авто. Крани-маніпулятори HIAB та хук ліфти Multilift визнані найкращими у світі.

Ми – офіційні представники HIAB в Україні. Звертайтесь ?

 

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

+38 (044) 334-42-43

03045, м. Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 100, корпус 2, офіс 216

Відправити запитання