HILLTIP


Дуже круто, що в нашому кліматі зима всього три місяці. Але і за цей час, нам встигає набриднути сніг та затори на дорогах . А ще крутіше, що хлопці з компанії HILLTIP придумали, як з цим боротись!

У них величезна кількість обладнання для прибирання снігу та очистки доріг. Зараз це найбільш популярний європейский бренд, що спеціалізується на виробництві обладнання для вантажних автомобілів на легких пікапів.

Батьківщина компанії льодовита та холодна Фінляндія, де, власне, і знаходиться головний офіс бренду. Саме тому вони краще за всіх знаються на тому, як боротись із засніженими заметами.

В асортименті знайдеться усе, що вам потрібно. Тут і розкидачі добрив, і дорожні трактори з лезами, а також машини для прибирання доріг з різноманітними щітками. Просто на будь-який смак.

Пропонуємо своїм клієнтам детальніше ознайомитись із продукцією HILLTIP, адже ми є офіційними представниками бренду в Україні. Обирайте фінську якість за розумні гроші. І ніякі снігові замети не будуть ставати Вам на заваді.

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

Відправити запитання