ISOLI

Післявоєнний час не для всіх був крахом, хтось у ці роки дуже добре піднявся. Наприклад, компанія Іsoli, яка у далекому 1946 році почала активну діяльність в Італії.

Це, як виявилось, було вдалим часом для розквіту, адже саме тоді італійці переживали стан реконструкції. Евакуатори та автогідропідйомники, на випуску яких спеціалізується компанія, стали вельми доречними, оскільки вони швиденько могли транспортувати військову техніку та всіляке обладнання.

Через 50 років успішної роботи, бренд отримує ISO 9001. Маємо визнати, це неабияке досягнення. Лідерам італійського ринку давно вже стало тісно на вітчизняному торговому полі, і вони стрибнули далі – на Західну та Східну Європу, а також на країни середнього та дальнього Сходу.

У 2016 році бренд відсвяткував на повну свій 70-річний ювілей, та не збирається зупинятись на досягнутому. Йому все мало, і тепер він націлений на загальносвітову експансію. А ми й не проти, адже у них реально якісна продукція: автогідропідйомники, військові евакуатори, крани та автоевакуатори, які проходять через цілу купу етапів перевірки.

Іsoli – бренд преміум сегменту з продукцією преміум якості. Ми, як ексклюзивний офіційний дистриб`ютор, заявляємо – вони надійні постачальники та круті партнери.

Дзвоніть чи пишіть – підберемо Вам усе, що потрібно ?

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

+38 (044) 334-42-43

03045, м. Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 100, корпус 2, офіс 216

Відправити запитання