Один з найвідоміших брендів на ринку вантажної та пасажирської техніки – білоруський виробник МАЗ. Історія підприємства довжиною майже у ціле століття – це знак надійності та високої якості кожної одиниці техніки.

Завод почав свою роботу ще у воєнні роки. Так, у далекому 1944 році там відбувалась збірка американських вантажівок. А вже у 1947-му, мінський автомобільний завод випустив своїх перших 5 самоскидів моделі МАЗ-205. Це й заклало початок білоруського автомобілебудування.

У 1958 році завод вперше випустив МАЗи нового покоління, що називались МАЗ-500 та МАЗ-503, а вже у 1965 підприємство повністю перейшло на випуск даної моделі. Загалом,  60-ті та 70-ті роки стали справжнім розквітом заводу. У цей час виробник був удостоєний багатьох радянських винагород.

Новий переломний етап у діяльності заводу стався у 1997 році, коли МАЗ підписав угоду на сумісне виробництво з німецьким брендом «МАН».

Та й зараз бренд не збирається зупинятись на досягнутому, а тому постійно вдосконалює своє виробництво, випускає новинки та запроваджує інновації. На сьогодні МАЗ – один з найбільших виробників серед країн СНД, який поставляє свою продукцію у більше, ніж 40 країн світу.

Наша компанія є офіційним представником МАЗ в Україні, тому у нас ви можете обрати будь-яку одиницю техніки білоруського виробника по кращій ціні.