На сьогодні, автокран – це сучасна одиниця техніки, яка використовується здебільшого у сфері будівництва та промисловості. Проте так було не завжди, адже техніка еволюціонувала довгі роки, щоб стати такою, як вона є зараз. Давайте згадаємо, звідки ж з`явився автокран? Впевнені, що його історія не залишить вас байдужими.

Найперші прототипи автокранів були ще у Стародавньому Єгипті. Так, вчені впевнені, що саме за допомогою такого примітивного обладнання, яке на той час було інноваційним, єгиптяни будували споруди та могли доставляти певні вантажі на деякі висоти. Довгий час у цьому напрямку не було ніяких серйозних зрушень, а справжня революція винаходів розпочалась у 18-19 столітті. Якщо виражатись точніше, то перший суцільнометалевий автокран був виготовлений у 1830 році. А через 15 років після цього, був винайдений гідравлічний підйомний кран. З появою автомобілів, кран був встановлений на автомобільне шасі, що стало прототипом вже сучасного автокрану. Проте далекий «родич», найбільш подібний до сучасного автокрану з двигуном внутрішнього згоряння, був створений лише у 1895 році.

У 21 столітті більшість виробників техніки має у своєму асортименті якісні автокрани різної вантажопідйомності. В свою чергу, компанія
NFA Machinery є офіційним дистриб`ютором найбільш відомих брендів спеціалізованої техніки, а тому ми з радістю можемо запропонувати вам автокрани на будь-який бюджет.