Важко повірити, проте колись банальне вивезення сміття було доступне далеко не всім. Лише жителі багатих районів могли собі дозволити жити у чистоті, а бідні мешканці проживали справді в жахливих умовах: сміття було майже повсюди. Такі часи були у 17-19 столітті, але ж зараз все значно простіше. Навіть знаменитий Париж, який сьогодні вважається одним із найкрасивіших та наймодніших міст світу, у 18 віці був схожий на дуже великий смітник. 

Взагалі, проблема вивозу та сортування сміття нині постала дуже гостро. Тому хочеться розповісти трошки про історію сміттєвозів, щоб знати про даний вид техніки трошечки більше – це буде корисно дізнатись кожному свідомому громадянину. 

З появою автомобілів проблема із вивозом сміття поступово стала вирішуватись. Першими сміттєвозами були звичайні бортові автомобілі із відкритим кузовом. Люди вручну висипали туди сміття. Проте не завжди це було зручно, оскільки сміття буває занадто легке, сипуче, яке швидко розвіюється по вітру. 

Друге покоління сміттєвозів – це великі платформи, куди ставились металеві контейнери із відходами. З часом це також стало не зручним способом перевезення, оскільки вантажівка тягнула на собі не лише вантаж самого сміття, а й важкі металеві контейнери. 

На сьогоднішній день, ми пропонуємо безліч моделей сміттєвозів від різних виробників, які мають бездоганні технічні характеристики. Завдяки сучасним сміттєвозам наші вулиці завжди залишаються доглянутими та чистими, а планета не так сильно страждає від перевантаження відходами.