Бренд Effer – це ще одна компанія, котра входить до складу Cargotec, яка спеціалізується на виготовленні потужних КМУ.

Їх діяльність розпочалась у 1965 році – вони пускають у масове виробництво крани з поворотною стрілою. Уся продукція сходить з конвейєру власних заводів підприємства. До сьогоднішнього дня, Effer став одним із найбільш відомих та надійних виробників КМУ у світі. З початку 2018 року бренд став частиною корпорації Cargotec, до котрої також входять HIAB, JONSERED, LOGLIFT, MULTILIFT, MOFFET та інші.

А тепер зосередимось на асортименті товарних позицій. Компанія випускає 4 основних види кранів.

Легкі. Такі крани маневрені, швидкі та потужні одночасно. Вони можуть підіймати від 2 до 10 тм.

Середні. Їх вантажопідйомність вже значно більша за легкі крани. Даний вид кранів може підіймати від 10 до 30 тм за хвилину.

Важкі. Даний тип кранів використовується у найбільш екстремальних ситуаціях, де найголовніший фактор – це потужність і безпека. ЇХ вантажопідйомність складає від 30 до 300 тм.

Окремою, четвертою категорією є морські крани. Вони, у свою чергу, також діляться на кілька видів: телескопічні, моделі під назвою «Knuckle», зі складною поворотною стрілою.
Одним словом, для будь-якого виду робіт можна обрати такий кран, який ідеально буде відповідати поставленим вимогам.

Ми готові завжди пропонувати своїм замовникам тільки найкраще, тому у нас ви зможете придбати КМУ від бренду Effer, попередньо порадившись із нашими менеджерами та отримавши професійну консультацію.