Техніка від білоруського виробника якісних вантажних автомобілів МАЗ стала ще доступнішою для українського споживача. Ми, як партнери виробника, пропонуємо Вам вигідні умови, які дозволять придбати різні моделі самоскидів або тягачів МАЗ за найкращими цінами.

Програма «Білоруське Партнерство» запущена владою Республіки Білорусь для досконалості співпраці з українським ринком. Наша компанія тісно співпрацює з білоруським брендом, і пропонує наступні переваги: Компетентні менеджери, розширений каталог продукції, мінімальний розмір першого внеску, а також компенсація частини виплаченої суми білоруською владою за умовами лізингової програми.

Під час закупівлі вантажівки МАЗ у нас, кожен клієнт отримує:
Розбивку платежу терміном до 5 років.
Можна використовувати українську валюту – гривню.
Перший внесок за купівлю техніки – до 20% (тягачі) і до 30% (самоскиди) від загальної суми.
Покупцям гарантується від влади білоруської республіки компенсація відсоткової ставки розміром 2/3 від облікової ставки Нацбанку України, якщо сума не перевищує 8% річних. Щомісячні платежі потрібно вносити протягом 60 місяців після оформлення угоди.

Щоб стати учасником лізингової програми, зателефонуйте за номером +38 (044) 334 42 43 та дізнайтеся подробиці у наших менеджерів. Співробітники компанії безкоштовно проконсультують кожного клієнта, і допоможуть вибрати ефективну і недорогу модель, враховуючи індивідуальні побажання і умови експлуатації техніки.