Лідер по виробництву якісної техніки, компанія Multilift, за останні роки змогла задовільнити потреби великої кількості клієнтів за допомогою своїх “бестселлерів” – портальних сміттєвозів під назвою Futura.

Інженери при конструюванні моделей Hiab Multilift Futura 8, 10 і 12 серії використали безліч інноваційних і дизайнерських рішень. Завдяки цьому сміттєвозне обладнання отримало не лише приємну зовнішність, але й ряд вагомих переваг.

Обладнання Multilift Futura виділяється легкою вагою і компактними розмірами. Це позитивно впливає на керування сміттєвозом, і дозволяє працювати навіть в умовах обмеженого вільного простору. Легка вага також впливає на економічні паливні витрати і зменшення викидів шкідливих речовин у повітря.

Незрівнянно з іншими аналогами виглядає Multilift Futura по дизайну. Маніпулятор телескопічного плану здатний працювати з габаритними і важкими контейнерами, при цьому зберігаючи притаманну цьому бренду стабільність при роботі під парканами чи інших перешкодах.

Звертаючись до представників Multilift (Cargotec) в Україні, можна завчасно замовити модель з особливим технічним оснащенням. Модульна система, яка використовувалась при розробці Multilift Futura, позволяє вносити корективи навіть у готових до продажу моделях.

Вагомою перевагою Мультиліфт Футура вважається система управління. Керувати робочим процесом водій-оператор може не виходячи з кабіни. Система повністю механізована, і позволяє дистанційно швидко і якісно виконувати свою роботу.

Замовити нові сміттєвози Multilift Futura будь-якої моделі можна на нашому сайті. Зв’язавшись будь-яким зручним способом, клієнти гарантовано отримають якісну консультацію і допомогу з вибором найбільш ефективної моделі з врахуванням різних факторів і побажань.