МАЗ


У білорусів не лише фермерство процвітає, а й інші сфери торгівлі та виробництва здатні прогодувати усе населення країни. Та що там казати – не лише в межах Білорусі, а далеко за її кордоном знають про техніку МАЗ.
Історія бренду починалась в далекий післявоєнний період. У 30-ті роки минулого століття на тому місці, де зараз знаходиться Мінський Автомобільний Завод, колись була велика воєнна частина, яка у 1941 році реорганізована у танкову дивізію. Потім її захопили і на ній працювали полонені, а через пару років знову реорганізовали у завод по збірці вантажівок із США.
Нарешті, у 1947 році поставка техніки із США була призупинена, і завод випустив свою першу модель МАЗ-205. І вже у наступному 1948-му завод зміг перейти на масове виробництво техніки. У 1951-му МАЗ з лихвою перевиконав поставлений план – випустив 25000 одиниць техніки замість запланованих 15000.
Авжеж, МАЗ настільки добре зарекомендував себе на ринку Білорусі та СНД, що був удостоєний величезної кількості нагород. Наприклад, у 1958 році на виставці у Брюсселі 40-тонний самоскид МАЗ-530 отримав найвищу нагороду «Гран-прі». Далі виробництво, обсяги та асортимент техніки лише збільшувався, поступово даючи можливість МАЗу здобувати ще більших вершин.
Одним із найбільш вагомих у розвитку бренду МАЗ став 1981 рік. Саме тоді з конвеєру зійшов легендарний сідельний тягач МАЗ-5432, який став представником нового сімейства тягачів МАЗ-6422. Це дозволило заводу не лише вийти на новий ринок, а й витіснити своїх головних конкурентів Volvo та Mercedes. Ще одна знакова подія сталась у 1988 році – завод випустив вантажівку МАЗ-2000, яку й досі не повторив ні один виробник, навіть із всесвітньо відомим ім`ям. Це одновісний магістральний тягач із переднім приводом, який у тому ж 1988 році доїхав до автосалону у Франції, на автомагістралі розвиваючи швидкість до 130 км/год. За це й був нагороджений гран-прі автосалону.
А починаючи з 1990-х років, завод розпочинає випуск автобусів, які нині поставляються не лише в СНД, а й в деякі європейські країни. Історія розвитку дійсно вражає, але ми впевнені, що МАЗ готує для нас ще безліч всіляких новинок у сфері техніки та не збирається поступатись місцем своїм конкурентам.
Ми є офіційним дилером МАЗ в Україні, тому ви без проблем зможете придбати будь-яку одиницю техніки Мінського Заводу у нас. Завжди готові підказати, допомогти з вибором та проконсультувати. Обирайте найкраще, а ми будемо раді співпраці.

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

+38 (044) 334-42-43

03045, м. Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 100, корпус 2, офіс 216

Відправити запитання