В цьому році визначною подією для всіх, хто зайнятий у сфері спеціалізованої техніки, стала виставка КомунТех 2019. Вона проходила в Києві 5-7 листопада у столичному МВЦ біля станції м. Лівобережна. Компанія НФА Машинері також приймала участь у заході, де мала честь представити 3 своїх унікальних одиниці техніки. Нам дуже хочеться детальніше розповісти про свою експозицію та чим вона так запам`яталась відвідувачам. 

Перша машина – сміттєвоз із заднім навантаженням на шасі МАЗ, який виготовлений сумісно із брендом світового рівня Katmerchiler. Така техніка підходить навіть для великогабаритного сміття. У сміттєвоз даної моделі не обов`язково завантажувати сміття вручну – завдяки задньому завантаженню це може виконуватись механічно. 

Друга позиція на виставці – це автомобіль Iveco Eurocargo 4×4 з краном маніпулятором від бренду HIAB. Цей вид техніки займає особливе місце серед позашляховиків. Він здатен подолати будь-яке бездоріжжя та виконувати надскладні задачі з неймовірною рухливістю. Завдяки широкій продуктовій лінійці, цей автомобіль може вважатись як спеціальною, так і універсальною технікою у своєму класі. 

Третя машина на експозиції КомунТех – це аварійно-відновлювальна машина на шасі автомобіля ISUZU. Дана техніка швидко та надійно доставить на місце надзвичайної ситуації робочу бригаду не менше 7 осіб, враховуючи водія. Пасажирський відсік зручно облаштований для комфортного переїзду людей, а технологічний відсік вмістить в себе все необхідне обладнання та робочий інвентар.

Ми готові завжди ділитись із вами новинами в області спеціалізованої техніки. Далі ми детальніше розкажемо про кожну з машин, що були представлені на виставці КомунТех 2019.