Нафтоавтоматика


Серйозний, надійний, авторитетний. Одним словом, неповторний. Це ми про бренд Нафтоавтоматика. Компанія почала свою діяльність у 1995 році, і от вже більше 20 років успішно виготовляє та продає спеціалізовану, цивільну та військову техніку.

Здається, ця компанія добряче попрацювала над тим, щоб не залишити шансів більшості своїх конкурентів. Нафтоавтоматика виготовляє техніку на базі автомобільних шасі МАЗ, ГАЗ, КАМАЗ, КрАЗ. Ось чому кожен продукт бренду – це знак якості та довговічності. Компанія не ризикує своєю відмінною репутацією, а довіряє лише найбільш стабільним партнерам.

А інакше і бути не може, якщо є мета стати гігантом у сфері автомобільної техніки. У них вийшло! Та й асортимент дійсно вражає: вахтові автомобілі, пересувні блок-контейнери, автомайстерні, військова техніка, та ще й автомобілі спеціального призначення на останок.

Що ми хочемо сказати? Звичайно, ми тонко натякаємо, що наша компанія – офіційний представник бренду Нафтоавтоматика. Тому сміливо звертайтесь до нас за консультацією – пишіть, дзвоніть, завійте в гості ?

 

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

+38 (044) 334-42-43

03045, м. Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 100, корпус 2, офіс 216

Відправити запитання