ПРО КОМПАНІЮ

Доброго дня! Давайте розпочнемо зі знайомства?
Ми продаємо вантажну (прям будь-яку) техніку, і, мабуть, ми вам потрібні, якщо ви читаєте цей текст ? 

NFA Machinery

Компанія NFA Machinery аж ніяк не відповідає стандартам. Бо це завжди нецікаво і трохи нудно… Ми не підкорюємось чомусь буденному, а тому наш супер-серйозний бізнес на ринку В2В нам вдається вести зі щирою посмішкою на обличчі. Так, ми працюємо з відомими брендами, маємо купу всього в асортименті, і підберемо ідеальну вантажівку саме для ваших потреб. Але ж вам хотілось би дізнатись щось саме про нас?

Сертифікати

До справи?

Якщо хочеться перейти одразу до справи, то про автівки почитати можна у нашому каталозі – там все дуже детально описано.
В один момент ми вирішили, що продавати вантажівки треба з любов`ю. Наче це дорогий твоїй душі і серцю хенд-мейд. Ми реально любимо свою справу, і наші професіонали правда готові порадити вам щось максимально підходяще та зручне.
Відноситися до клієнта, як до людини, що приносить нам дохід? Ні.
Для нас всі замовники – друзі, колеги – велика родина, а бос – лідер, за яким хочеться слідувати навіть з пов`язкою на очах.
Готові зустрітись, проговорити усі питання по телефону, або ж напишіть нам листа – ми завжди відписуємо протягом робочого дня. Із задоволенням відповімо на безліч питань, знайдемо «саме ту вантажівку» і зробимо все, що потрібно для класної та довготриваючої співпраці.

авто в наявності

одиниць продано

років досвіду

Чекаємо

на вас!

Запрошуємо відвідати наш офіс
та за філіжанкою кави обговорити всі деталі вашого замовлення.

Зв`яжіться з нами

Залишились питання чи бажаєте щось уточнити?
Не можете визначитись із вибором чи просто потрібна консультація? Велкам, ми завжди на зв`язку – пишіть на е-мейл, дзвоніть або приїжджайте в офіс, щоб обговорити усе за філіжаночкою кави.

Відправити запитання