Компанія NFA Machinery є корпоративним партнером МАЗ та має право реалізовувати продукцію бренду на території України. Всі добре знають та неодноразово чули про Мінський автомобільний завод, проте нам хотілось би трохи детальніше розповісти про історію виникнення та розвиток цього визначного бренду якісної техніки.
У часи Другої Світової, у захопленому німцями Мінську, було створено великий завод, що спеціалізувався на ремонті автомобілів і танків. На той час на заводі працювало близько 5000 людей.
І ось у 1944 році, коли війна закінчувалась, уряд СРСР прийняв постанову про організацію в Мінську автоскладального заводу. Це була справа першої необхідності, адже щоб скоріше відновити народне господарство потрібно було багато спеціалізованої вантажної техніки.
З 1944 по 1946 на заводі займались складанням американських вантажівок, але у 1947 році дана діяльність була призупинена та з конвеєра зійшов перший автомобіль МАЗ-200. Далі у 50-60 роках відбулась певна модернізація виробництва, і завод випустив більш нову модель МАЗ-500.
Надалі бренд МАЗ вже не зупинявся на досягнутому, а продовжував випускати все нові моделі, запроваджувати інноваційні технології та завойовувати лідируючі позиції на ринку.
Ми пишаємось тим, що маємо честь співпрацювати з таким гігантом автомобільної індустрії. У нас ви зможете замовити будь-яку одиницю техніки виробництва МАЗ, не сумніваючись у її ідеальній якості та надійності. Завжди раді будемо допомогти із вибором!