Компанія NFA Machinery є авторизованим дилером бренду HIAB. Саме тому вам потрібно звертатись до нас, якщо вам знадобиться сервісне обслуговування даної техніки. Ви легко зможете замовити всі необхідні послуги через нас. Так , ми не лише продаємо техніку бренду HIAB. А й згідно наданого нашій компанії сертифікату, можемо проводити монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування.
А зараз хотілось би коротко згадати історію бренду та його становлення на ринку. Початок був покладений ще у далекому 1944 році. Саме тоді був виготовлений перший кран-маніпулятор HIAB. З того часу компанія йшла лише вперед, впевнено крокуючи до лідерства на ринку. В решті решт, вона досягла своєї мети – на сьогоднішній день, це бренд світового рівня.


Асортимент виробника не обмежується кількома позиціями. В списку вилкові навантажувачі, крани для збору та завантаження відходів, а також лісові крани. До речі, хук-ліфти Multilift та крани-маніпулятори HIAB вже давно визнані офіційно найкращими у світі.
Якщо вам потрібна не лише якісна та надійна техніка, перевірена роками, а й сервісне обслуговування, звертайтесь до нас. Адже тільки офіційний дилер HIAB, уповноважений проводити усі необхідні послуги, зможе настільки оперативно та професійно виконати ваші забаганки.