Білорусь завжди прагне бути попереду у своїй ринковій ніші. Тому, не гаючи часу, МАЗ випустив свою чергову новинку, яка має просто увірватись на ринок вантажної та спеціалізованої техніки. Нещодавно, на заводі МАЗ почалось масове виробництво магістральних тягачів нового покоління. Новинка має назву МАЗ-5440М9 та її нові характеристики багато в чому відрізняються від попередніх моделей.

Новенькі кузовні панелі, інтер`єр, модернізовані мости, а також допрацьований механізм рульового управління – ось що на вас чекає. І таких одиниць техніки зійшло вже 13 з конвеєру.

Новинка від МАЗ має безліч цікавих доповнень та функцій. Наприклад, систему АЕВ, датчики світла та дощу, а також адаптивний круїз-контроль. Новенькі магістральні тягачі МАЗ не лише сучасні, а й неймовірно потужні. Чого вартий тільки 12,8 літровий двигун потужністю 475 кінських сил. А ще додайте до цього роботизовану коробку передач – і отримаєте ідеальний набір технічних характеристик.

Варто нагадати, що виробництво нової моделі МАЗ-5440М9 було розпочато ще 2 роки тому – весною 2018-го, однак з того часу завод пройшов детальну та дуже масштабну модернізацію.

Наша компанія давно співпрацює із брендом МАЗ, тому ми із великим задоволенням можемо рекомендувати вам будь-яку одиницю техніки із асортименту білоруського виробника.