Хочемо представити вам ще одну, досить цікаву за своїми технічними характеристиками одиницю техніки. Цього разу це буде телескопічний автогідропідйомник РТ-230 італійського бренду Isoli. Так, даний бренд за свої довгі десятиліття роботи на ринку досяг чималих успіхів, і недарма його вважають одним із кращих у світі. Саме телескопічний автогідропідйомник є найбільш надійним та якісним видом техніки, коли мова йде про проведення важливих робіт на висотах.
Часто автогідропідйомники використовують у сфері будівництва. Так, саме завдяки такому виду техніки робоча бригада приведе до ладу, наприклад, зовнішній фасад будинку. Одним словом, усі монтажні та ремонтні роботи на висоті – це про телескопічний автогідропідйомник.


Модель РТ-230 від Isoli має цілий ряд визначних технічних характеристик. Наприклад, техніка здатна працювати в широкому діапазоні температур – від -40 до +40 градусів Цельсія. Максимальна робоча висота телескопічного автогідропідйомника РТ-230 складає 23 метри, при чому виліт стріли – 14 метрів. В люльці можуть одночасно знаходитись двоє людей. Кут повороту люльки складає 90 градусів, а кут повороту стріли – 400 градусів. Безпечне робоче навантаження техніки – 250 кг. До речі, безпосередньо сама люлька виготовлена із якісного алюмінію.
Купуючи надійну техніку від італійського бренду Isoli, ви обираєте якість, перевірену роками. Ми, як офіційний представник Isoli в Україні, гарантуємо вам безпечну техніку від виробника світового рівня.