Дуже хочемо розповісти вам про нашу новинку, яку вже сьогодні можна замовити для потреб вашого підприємства.

Блок приготування бурового розчину з гідравлічним приводом (далі ПБР) призначений для приготування та перекачування бурових промивних та спеціальних рідин, розчинів хімічних реагентів та інших технологічних рідин при будівництві і капітальному ремонті свердловин. Виробником даного блоку є ПрАТ “Нафтоавтоматика”, котрий вже не вперше дивує нас своїми новинками у сфері машинобудування. Для чого використовується дана техніка, яке її основне призначення? Зараз викладемо про все по порядку.

ПБР має визначні технічні характеристики та складові, основні з яких ми коротко перерахуємо. Отже, з чого складається конструкція блоку. Це дизельний привід на базі двигуна: дизельний двигун, місткий паливний бак на 170 літрів, радіатор, а також безпосередньо рама з усім вмонтованим обладнанням. Пульт керування також є – за допомогою нього можна легко запускати та вимикати двигун.

Не можемо не згадати про ємності з перемішувачами та різне додаткове обладнання – електричний світильник та обладнання гідравлічного приводу (сюди відносяться універсальний насосний агрегат, гідромотори, гідророзподільники та інше).

Компанія NFA Machinery завжди готова допомогти із вибором та порадити найкраще. Якщо вам потрібен блок приготування бурових розчинів з гідравлічним приводом звертайтесь до наших менеджерів – ми замовимо його у виробника спеціально для вас. Завжди на зв`язку!