Про крани-маніпулятори можна говорити досить довго: про їх широку сферу застосування, різноманіття та, в певній мірі, незамінність. Та сьогодні нам хочеться повідати вам про конкретну модель КМУ від бренду @HiabGlobal, модель X-CL 8 B-2.

  • Чому саме HIAB X-CL 8 B2? Це універсальне та вигідне рішення! Тільки подивіться на характеристики: Вантажопідйомний момент складає 7.6 тонна-метрів, а вага такого обладнання складає всього 810 кг. Максимальний виліт данної моделі сягає до 7,5 метрів.
  • А тепер трохи докладніше про шасі ISUZU NQR 90. Вантажопідйомність складає 6200 кг відповідно, а споряджена маса шасі – 3300 кг. Повна маса автомобіля складає 9500 кг. В кабіні може розміститись 3 людини.
  • Дана модель техніки відповідає екологічному класу Євро-5, обладнана потужним двигуном обсягом 5193 кубічних сантиметрів та 6-ступеневою механічною коробкою передач.
    Серед додаткових, але дуже корисних опцій хотілось би виділити підігрів дзеркал заднього огляду та склоочистники з регулюємою частотою роботи.
  • Також хотілось би подякувати нашим партнерам Isuzu KTK за швидку поставку якісного автомобільного шасі, а також нашим надійним партнерам в поставці Кранів-маніпуляторів – HiabUkraine!
  • Ми готові завжди пропонувати вам лише перевірене роками та найкраще. Звертайтесь до наших менеджерів, і ми підберемо ідеальну комплектацію саме для ваших потреб. Не зволікайте, номер в профілі – набирайте ?