На ринку вантажної техніки з`явилась чергова новинка від бренду МАЗ. На цей раз виробник представив абсолютно нову розробку – повнопривідний самоскид з колісною формулою 8х8. До цього часу бренд ще ніколи не випускав 4-вісних повнопривідних вантажівок. 

Новинка МАЗ-65262L була представлена 6 лютого 2020 року на території палацу культури Мінського тракторного заводу. Один з найбільших у світі виробників вантажівок не міг обійти тренд, що передбачає створення техніки з максимально можливою прохідністю та вантажопідйомністю. Саме тому й було прийнято рішення запустити у продаж МАЗ-65262L. 

А тепер давайте трохи детальніше зупинимось на технічних характеристиках даної моделі самоскиду. Вантажопідйомність МАЗ-65262L складає 36,7 тон. Основне призначення такої вантажівки – перевозити сипучі вантажі, частіше за все, будівельні. На даній моделі МАЗ стоїть двигун, який відповідає стандарту Євро-5. Також, встановлюється 6-ступінчата коробка передач. Об`єм п-образної платформи складає 25 метрів кубічних, тип завантаження – задній. Крім того, автомобіль має спеціальний захист у вигляді подовженого козирку, який здатний уберегти водія від падаючого вантажу, або у випадку перевертання вантажівки. 

Наша компанія є офіційним представником бренду МАЗ в Україні, а значить ви зможете легко придбати у нас будь-яку одиницю техніки із асортименту бренду. Ми завжди готові виконати ваше замовлення у найкоротші терміни, надати пораду та прийняти вас у нашому затишному офісі.