Зима нарешті повернулась у нашу країну, а тому саме час згадати про таке швидкоз`ємне обладнання, як піско-солерозкидач. Надійний виробник ПрАТ «Нафтоавтоматика» пропонує замовникам тільки найкраще, а щоб підтвердити свої слова на практиці, доводимо до вашого відома конкретні цифри. 

Почнемо з того, що ємність піско-солерозкидача, про який іде мова у даній статті, складає 6,8 метра кубічних. Безпосередньо саме устаткування має знаходитися на шасі (на підрамнику). Товщина корпусу баку складає 4 мм., а стійка фарба захищає корпус від корозії. Якщо виникла необхідність підняти піско-солерозкидач краном – це можна зробити без проблем, адже на коробі встановлені 4 петлі. 

Сіль або пісок забирається із баку за допомогою сталевого ланцюгового транспортера. Для ще більшої зручності, устаткування має спеціальні опори, завдяки яким можна поставити піско-солерозкидач на землю. А також це дозволяє підняти устаткування на машину без допомоги крану.  Крім того, дане обладнання є можливість встановити на самоскид, тоді обсяг баку становитиме 6,2 куб. метри.

Усі вищевказані технічні характеристики, дозволяють рівномірно та достатньо щільно посипати дороги. За цим процесом споглядає з кабіни оператор. Варто також зазначити, що ширина посипання складає до 12 метрів. До того ж, навіть під час посипання доріг реагентами, машина з таким устаткуванням здатна розвивати до 60 км на годину. У кабіні автомобіля є спеціальна електропанель для грамотного керування процесом.

Отже, щоб вирішити проблему слизьких доріг, достатньо придбати у NFA MACHINERY якісне навісне устаткування від ПрАТ «Нафтоавтоматика». Піско-солерозкидач об`ємом 6,8 м. куб. справиться з цією задачею на «відмінно». Звертайтесь, завжди готові до плідної співпраці.