Не всі полюбляють дощ та підвищену вологість, проте для природи – це потрібно. Всі згадують, коли влітку принаймні 2 тижні немає дощу, скільки пилу та бруду підіймається у повітря?

Для людей, які мають схильність до алергії чи страждають на хронічні захворювання дихальних шляхів, це може мати неприємні наслідки.

Допомагають у даній ситуації поливальні машини, які не лише роблять повітря вологим та прохолоднішим у сильну спеку, а й підтримують дороги та узбіччя в чистоті та порядку.
Ми пропонуємо якісне поливомийне обладнання власного виробництва, яке встановлюється на автомобіль з метою поливання дорожніх покриттів, придорожньої смуги та зелених насаджень.

Тепер трошки розповімо про технічні характеристики даного обладнання. Об`єм цього устаткування становить 8 метрів кубічних. При цьому, ширина поверхні, що захоплюється при митті дороги становить 10 метрів, а при поливанні – 20 метрів.
При даному виді робіт, робоча швидкість становить 10-20 км/год. Ще однією перевагою є те, що сопла виготовлені з нержавіючої сталі високої якості зі швидким регулюванням з кабіни водія

Таким чином, автомобіль з поливомийним обладнанням здатен утримувати дороги в чистоті навіть в період засухи та спеки. Щоб обрати найбільш оптимальне обладнання для ваших потреб, звертайтесь до наших компетентних менеджерів! Дзвоніть, будемо раді вам допомогти +38 (044) 334 42 43 🙂