Турецька компанія-виробник спеціальної техніки не обмежується популярними видами машин, які пропонує більшість брендів. Небагато компаній пропонують пожежну спецтехніку на гідравлічній основі, за допомогою якої можна рятувати життя людей на великих висотах. Пожежні телескопічні підйомники Katmerciler рятують жителів і їх майно в багатьох країнах світу, отримуючи лише слова подяки за свою роботу і існування.

Стріла пожежної телескопічної автовишки Katmerciler досягає висоти до 55 метрів. Виліт механізму вбік на 180 градусів – в нього вмонтовані сходи і рукав для води, які виготовлені зі спеціального алюмінієвого матеріалу.

Цистерна модулярного типу також покрита алюмінієвою сталлю. Її об’єм – від 1000 до 2000 літрів, в залежності від моделі пожежної автовишки Катмерчілер. Цистерна для піноутворювача вміщує до 400 л. матеріалу і захищена 3-міліметровим шаром елементів з нержавіючої сталі.

Всі клапани і з’єднання покриті нержавіючими матеріалами. Тиск пожежного насоса досягає до 17 бар. Кошик здатен витримувати вагу до 400 кг. – тут обладнано переговорний пристрій, системи для захисту під час сильного вітру і ударів, є панель управління.

Рівновагу пожежним телескопічним автогідропідйомникам Katmerciler забезпечують чотири стійкі аутрігери, які розташовані по боках платформи. Конструкція виконана з міцної сталі.

Освітлення забезпечується лампою, яка може обертатися в різному напрямку. Також присутні освітлювальні прожектори, при бажанні, є можливість змонтувати додаткові мерехтливі лампи.

Купити пожежну телескопічну автовишку Katmerciler в Україні пропонують офіційні дилери турецького бренду-виробника. Ціна такої автовишки безпосередньо залежить від моделі, якими наповнений каталог компанії. На сьогоднішній день багато пожежних частин в Україні вже мають в гаражах цю техніку, і поки не доводилося чути, щоб вона не виправдовувала себе.