Промтоварний Фургон на базі шасі Mercedes-Benz Sprinter 3500XD принесе користь підприємствам, бізнес яких будується на перевезеннях різнотипних товарів.


Зварна конструкція кузова виготовлена ??з міцного сталевого матеріалу. Основа виконана з подовжених лонжеронів і поперечних балок, які до автомобільної платформі прикріплені болтовими з’єднаннями з демпферними елементами.


Усередині салону присутня обшивка, внутрішні шви оброблені герметиком з якісного поліуретану.
На підлозі прокладений фанерний настил товщиною 21 мм. з вмонтованими кріпленнями для вантажу в кількості восьми штук.


Каркас обрамляється алюмінієвим профілем 85х85 мм. Внутрішнє освітлення забезпечується двома LED-лампочками по 12 W кожна.
Довжина фургона Mercedes-Benz Sprinter 3500XD становить 4,4 метри, ширина – 2,1 м. Висота дорівнює 2,2 м., що дозволяє використовувати машину для перевезення габаритних товарів.


Сьогодні можна придбати промтоварний фургон не тільки на базі шасі Mercedes-Benz Sprinter 3500XD, але й на базі шасі інших виробників за вигідною ціною.

Вже зараз машинами цієї моделі користуються українські підприємства різних галузей. За відгуками власників Мерседес-Бенц Спрінтер 3500XD, новинка повністю виправдовує очікування, і цілком відповідає співвідношенню «ціна-якість».