Компанія Renault поповнила каталог продукції моделей Master Z.E. Новинками стали фургони, які здатні перевозити більше вантажу.
Виробник Рено є європейським лідером з випуску електричних автофургонів. Цього літа бренд представив чергові моделі в двох варіантах «Мастера З.Е».

Нові Renault Master Z.E. з довжиною L2 і L3 і вантажопідйомністю до 1620 кг. – це розширений діапазон можливостей для трансформацій. Наприклад, на автомобіль легко встановлюється 20-кубовий гідробортовий фургон, при цьому максимально перевозити можна вантаж вагою 1 тонна.

Другим варіантом є шасі з кабіною різної довжини (L2 і L3). Вони були присутні і раніше, але тепер показник вантажопідйомності збільшений до 1,7 т. Саме завдяки підвищеному навантаженню з’явилася можливість встановити більш об’ємний кузов на платформу.

Панельні автофургони Renault Master Z.E. як і раніше представлені трьома варіантами довжини (L1 – L3), і двома – по висоті (H1 і H2). Вантажний відсік в цих машинах варіюється в діапазоні 8-13 м3, максимальна вага для транспортування – від 970 кг. до 1490 кг.

Варто нагадати, що електричні фургони Renault Master Z.E. мають запас ходу на 130 км. по вимірах циклу WLTP. Для повної перезарядки від системи WallBox 32А / 7,4 кВт потрібно шість годин