Ми вже згадували, що у нас є три види бомбосховищ. Тепер давайте розберемо кожен вид трошечки детальніше, щоб у вас склалось повноцінне уявлення про наш продукт, що є інноваційним на ринку України.

Отже, перший тип – Basic. Найбільш бюджетний варіант, проте він розрахований на проживання 1-2 людей, не більше. Загальна площа бункера близько 15 метрів квадратних, що цілком достатньо для оптимального мінімуму. В бункері передбачена спальна зона (ліжко розташовується вздовж стіни), невеличка кухня з плиткою для приготування їжі та умивальником. Також є окреме приміщення з душовою та туалетом.

Другий тип бомбосховища, яке ми пропонуємо – це Standart. Він більший за площею (близько 25 метрів квадратних) та має додаткові зручності. Там розташовується кухонна зона, куди легко вміститься диван, стіл з стільцями, плитка та умивальник. Також є окрема ванна кімната з туалетом та спальня, де знаходяться 2 окремих ліжка.

Третій вид бункера, що називається Pro – це для тих, хто не хоче ніколи відмовлятись від максимального комфорту. Дане бомбосховище має вигляд повноцінної трикімнатної квартири з двома окремими спальнями, в одній з яких одне двоспальне ліжко, а в іншій – два односпальних. Ще одна кімната відведена для розваг та спільного перегляду телевізору – по типу вітальні. Далі йде ванна кімната із душовою та туалетом, а ще одне приміщення – це досить простора кухня, з плиткою, умивальником, місцем для приготування їжі та столом.

Варто нагадати, що в кожному бомбосховищі продумана система очистки повітря , природньої вентиляції та подачі води.