На виставці КомунТех, яка проходила 5-7 листопада 2019 року в Києві, компанія “НФА Машінері” представляли на експозиції цілих три одиниці техніки. 

Хотілось би детальніше зупинитись на кожній з них, тому в даній статті ми розповімо про сміттєвоз ФВП-442-МВ на шасі МАЗ, виготовлений спільно з відомим брендом “Katmerciler”. Сміттєвоз має поворотний сніговий відвал виробництво ПрАТ «Нафтоавтоматика» з гумовим ножем. Техніка укомплектована монітором в кабіні водія, а також камерою заднього виду. Управління снігоочисним відвалом здійснюється з кабіни для більшої зручності. 

Даний сміттєвоз – заднього завантаження, а тому не виникає необхідності маневрувати при під`їзді до пункту збору сміття. До того ж, є можливість не лише ручного, а й механічного  завантаження. Така модель сміттєвозу здатна працювати навіть з великогабаритним сміттям, оскільки він розрахований на завантаження контейнерів об`ємом від 0,12 до 1,1 метрів кубічних. 

Ще одна особливість даної одиниці техніки – це пресувальна плита з ущільненням 1:6. Безпосередньо сама плита виготовлена з високоміцної сталі HARDOX. 

Таким чином, сміттєвоз ФВП-442-МВ на шасі МАЗ-5340С2 – високоефективний, потужний класичний сміттєвоз, який призначений для якісного збору і транспортування різного роду відходів. Завдяки колісний парі 4х2, тримісній кабіні та загальній масі до 20,5 тон, дана модель сміттєвозу може вважатись оптимальним рішенням для вирішення більшості потреб.