Сміттєвози виконують важливу функцію в кожному комунальному господарстві. Саме ці автомобілі-трудовики щодня вивозять за межі населених пунктів тонни сміттєвих відходів, що забезпечує населення очищеною екологією.

Регулярно виробники сміттєвозів намагаються удосконалювати техніку, щоб виконання роботи проводилося швидше. У цьому досягли успіху інженери турецького бренду Katmerciler.

Зовні сміттєвоз Katmerciler з заднім завантаженням нічим не відрізняється від інших моделей – звичайна водійська кабіна і сміттєвий бункер. Але ось технічне оснащення змушує звернути увагу на сміттєвоз компаніям, які хочуть випереджати конкурентів.

Сміттєвоз з заднім завантаженням від Katmerciler представлений в наступних модифікаціях: об’єм бункера може мати від 4м3 і аж до 24 м3, а місткість приймального бункеру варіюється від 0,6 м3 до 2,5 м3. Коефіцієнт ущільнення відходів складає 1:6.

Серед додаткового обладнання в сміттєвозі Катмерчілер виділяються:
Захватний підйомний пристрій для контейнерів.
Прожектор і камера заднього виду для зручної роботи в нічну пору доби.
Проблискове світло оранжевого кольору.
Анти-слизька підніжка з поручнями безпеки по сторонах для операторів сміттєвоза.
Існує бак для зберігання мулової води, який легко очищується.

Всі моделі сміттєвозів Katmerciler в експлуатацію здаються з впровадженою системою безпеки. При виникненні неполадок, робота техніки моментально блокується натисканням кнопки «stop».

Обрати сміттєвоз з заднім завантаженням від Katmerciler в Україні можна в офіційній компанії-дилера – ПрАТ “Нафтоавтоматика”.

Зв’язатися з менеджерами ви можете за телефоном – +38 (050) 304 55 34 – компетентні фахівці проконсультують, розкажуть про переваги всіх моделей, і допоможуть з вибором найбільш відповідного обладнання для Вашого підприємства.