Бренд Katmerciler, завдяки своєму 30-ти річному досвіду, довів майже усьому світу, що спеціалізована техніка з Туреччини варта найвищих похвал. У цьому ми переконались особисто відвідавши один з трьох заводів і побачивши ці маштаби на власні очі. Особливої уваги варте сміттєвозне обладнання, про яке й піде мова саме в цьому пості.

– Сміттєвози з заднім завантаженням від @katmercileras мають широкий вибір обладнання за об’ємом: від 4 до 24 метрів кубічних. Місткість заднього бункеру також може коливатись в залежності від обсягу головного бункера: від 0,6 до 2,5 метрів кубічних з коєфіціентом пресування 1 до 6.

– У даного виду техніки є досить багато різних додаткових опцій, які значно можуть полегшити вашу роботу. Наприклад, у темний період доби, можна ввімкнути задній прожектор для освітлення прилеглої території та більш зручного забору сміття вночі. Камера заднього огляду, також входить до базової комплектації.

– Крім того, сміттєвоз передбачає аварійну зупинку кнопкою «Стоп», при необхідності можна ввімкнути проблисковий маячок, а також обрати тип управління: автоматичне чи мануальне.
Спереду під корпусом сміттєвоза знаходиться ємність для мулової води, яку дуже легко потім очистити. До того ж, техніка має антислизьку підножку та поручні безпеки з боків підножки для безпечного перевезення робітників.

– Компанія NFA Machinery, як офіційний диллер компанії Katmerciler, готова надати вам усю необхідну інформацію, проконсультувати та ознайомити із асортиментом бренду! Дзвоніть за номером у профілі, або пишіть нам повідомлення, будемо раді допомогти! ?