Компанія Мерседес-Бенц розглядає східноєвропейський ринок, як плацдарм для розвитку власних інноваційних технологій. Зокрема, модель Mercedes-Benz Actros Euro 6 в найближчому майбутньому може з’явитися в розташуванні декількох великих українських компаній.

Зараз мова йде про постачання середньої партії тягачів Mercedes-Benz Actros Euro 6, які можуть застосовуватися як для експлуатації в межах України, так і для далеких перевезень за кордон. Новий Мерседес-Бенц Актрос Євро 6 вже використовується багатьма логістичними компаніями в різних країнах Європи, які дуже задоволені новинкою.

У керівництві компанії Мерседес запевняють, що розробка нового тягача велася у тісній співпраці зі світовими екологічними організаціями. Саме цей напрям є пріоритетним – випускати машини, які не будуть засмічувати екологію навколишнього середовища, де будуть експлуатуватися.

Сідельний тягач Mercedes-Benz Actros Euro 6 оснащується двигуном нового покоління Mercedes-Benz ОМ471 потужністю 449 к.с. Щоб відповідати нормі 6-го європейського класу, при розробці удосконалювався процес згоряння паливних матеріалів і система переробки відпрацьованих газових речовин.

Двигун Мерседес-Бенц ОМ471 оснащений системою X-Pulse, що дозволяє досягати вприскування в 2700 бар, завдяки чому покращується якість паливного згоряння і мінімізується кількість викинутих газів. Свою роль в екологічній чистоті відіграє інноваційна коробка передач Mercedes Power Shift 3-ї моделі, а на загальну ефективність роботи тягача позитивний вплив робить система завбачливого контролю силової лінії Predictive Powertrain Control.

Заслуговує на увагу і система екстреного гальмування Active Brake Assist 5. Також передбачені мультимедійна панель з двома інноваційними дисплеями в 10 і 12 дюймів відповідно, два стандартні USB-порти, система-автомат кліматичного контролю Proxomity Control Assist та інші корисні функції, якими оснащений новий тягач Mercedes-Benz.