Вакуумний автомобіль – такий вид техніки, що широко використовується у сфері сільських та житлово-комунальних господарств. За допомогою вакуумних автомобілів очищують вигрібні ями, а також транспортують рідкі відходи, брудні стокові води, які потім відправляються на утилізацію.


У звязку із глобальними проблемами забруднення навколишнього середовища та підвищенням екологічної свідомості громадян, вакуумні машини користуються все більшою популярністю серед комунальних підприємств та державних структур. Така техніка стане надійним помічником в області очистки каналізації та інших нечистот. Хочемо презентувати вашій увазі новеньке вакуумне авто на шасі МАЗ 4371N2 з обємом цистерни 4 м. куб. Хотілось би підкреслити декілька важливих технічних показників, які найкраще виразити в конкретних цифрах. Так, швидкість наповнення цистерни складає від 5 до 7 хвилин. Максимальна глибина всмоктування складає 4,5 метри. Вантажопідйомність автомобіля також приємно вражає – до 5600 кг. Кабіна невелика, проте розрахована на 3 людини.
Обираючи будь-яку техніку, в тому числі, і вакуумний автомобіль від МАЗ, ми готові надати кваліфіковану консультацію, а також виконати гарантійне обслуговування кожної одиниці придбаної техніки. Ми є офіційним представником бренду МАЗ в Україні, тому у вас буде можливість обрати будь-яку машину із представленого компанією асортименту.
Наші клієнти вже перевірили якість та надійність даної вакуумної машини, тому сміливо радимо і вам, адже ми впевнені у всьому, що продаємо.