Вже 26-й рік поспіль, починаючи з 1993-го, 6 грудня Україна святкує День Збройних Сил. Починаючи з 2014 року, вітчизняні війська зміцнилися через військову агресію на сході України. Реформування стосувалось безпосередньо чисельності військ, а також їх структури та стандартів, які зараз наближаються до вимог НАТО. Варто відмітити, що за дослідженням 2019 року, Українські війська увійшли в рейтинг ТОП-30 найсильніших армій світу. У цьому списку Україна посіла 29-те місце, і це одна з найбільш достойних позицій серед європейських країн, що не входять до складу НАТО. 

Ще одним цікавим фактом про Збройні Сили Україні є те, що близько 22% серед загальної чисельності – жінки. При чому, половина з них – військовослужбовці, а решта – штатні працівники ЗСУ. До речі, цей показник з 2008 року збільшився майже у 15 разів. 

Сьогодні дуже хочеться привітати всіх захисників України з їх професійним святом та побажати мирного неба, наснаги, міцного здоров’я, сили волі та жаги до перемоги за правду. 

Компанія НФА Машинері має досвід роботи з військовою технікою найвищого рівня. Завдяки співпраці з українськими та іноземними виробниками, ми маємо змогу створювати конкурентоспроможну та якісну техніку високого рівня. Вона відповідає усім сучасним вимогам та стоїть на рівні з європейською. Спеціалізовані автомобілі, кузови-фургони, мобільні пересувні будинки та багато інших видів військової техніки – з усім асортиментом ви можете ознайомитись у нас на сайті. 

Ми стоїмо за захисті своїх прав та своєї батьківщини, а тому завжди готові підтримувати Збройні Сили України. Наші спеціалісти завжди проконсультують, дадуть корисну пораду та зустрінуться з вами, щоб обговорити всі деталі.