Теперішня ситуація в Україні не сприяє розвитку ресторанного бізнесу. Лише поодинокі люди можуть дозволити собі відкривати мережі ресторанів, які далеко не факт, що будуть приносити прибуток. Цей фактор змусив шукати альтернативні варіанти багатьох охочих мати власну справу, і вони знайшлися – сучасні фудтраки все частіше з’являються на вулицях населених пунктів.

Автомобільне кафе на колесах має масу незаперечних переваг. Якщо для ресторанного бізнесу ключову роль відіграє місце розташування закладу, то в нашому випадку з цим проблем немає – не йде торгівля в одному місці, завтра машина буде стояти вже на паралельній вулиці.
Друга перевага фудтраків – порівняно низька вартість фургона. За оренду ресторану і працю робітників потрібно платити чималі гроші. Витрати на функціонування фудтрака – це мізер: заправив машину і поїхав торгувати в будь-яке місце, яке подобається.

Труднощі можуть виникнути лише з оформленням юридичної складової. Але і тут з’являються лазівки – законодавство не забороняє займатися подібним бізнесом, але встановлює для цього ряд цілком реальних вимог. При бажанні зайнятися новим, як для України, видом бізнесу, досить купити фургон і отримати дозвіл від місцевих органів влади.

Наша компанія займається виробництвом фудтраків не перший рік. Сучасне обладнання і досвід наших майстрів дозволяє виготовляти різні моделі на шасі перевірених вантажівок. Компактні розміри, відмінна маневреність, економія паливних матеріалів, зовнішня привабливість, і, головне, недорога ціна – це основні переваги покупки нового фудтрака у нас.

Зателефонувавши за номером телефону, який вказаний на сайті, кожному клієнту гарантується:
безкоштовна консультація фахівця;
допомога у виборі відповідної моделі фудтрака з врахуванням регіону проживання.