Найромантичніше свято вже зовсім близько – День закоханих, або День Святого Валентина. Святкується цей день традиційно 14 лютого, а саме свято має історію довжиною у 15 віків. Дуже давно, у 5 столітті, жив юнак по імені Валентин. За однією з версій він був священником, що таємно одружував солдат, що йшли на війну. Не дивлячись на заборону, Валентин створював нові родини. За іншою версією, цей самий юнак своєю світлою силою виліковував людей, які таємно писали йому листівки з проханнями одужати. 

Кінець у обох історій печальний – юнак потрапив за грати за свої діяння. В тюрмі Валентин закохався у доньку охоронця, якій перед стратою написав листівку із зізнанням. З тих пір з`явилась традиція писати один одному романтичні послання. 

Вважається, що не лише закохані святкують цей день. Навіть якщо ваше серце вільне, якщо ви поки що не зустріли свою другу половинку, можна вітати з Днем Святого Валентина своїх друзів, колег та рідних. Адже це свято для всіх, хто вірить у чисте та світле почуття – справжнє кохання. 

В Україні цей день не вважається державним святом, проте це не заважає парам влаштовувати романтичні вечори та весело проводити час зі своїми коханими. 

Наша компанія завжди готова допомагати вам із вибором якісної техніки вітчизняного виробника. Навіть у День Святого Валентина наші менеджери будуть на зв`язку, та ви зможете приїхати до нас в офіс та вирішити усі нагальні питання.